Pokrývačské práce

Jestliže stavíte, děláte novou střechu nebo potřebujete zrekonstruovat Vaši starou střešní krytinu, jistě budete potřebovat odbornou pomoc v oblasti pokrývačských a klempířských prací. A to nemluvíme o tom, že se zhotovením krovů jde ruku v ruce pokládka střešní krytiny.
Důrazně připomínáme všem našim zákazníkům, že byť je člověk sebešikovnější a pověstné zlaté české ručičky z nás ve světě dělají velmi tvořivé lidi, NEDOPORUČUJEME pod dojmem, že ušetříte, pouštět se sami do rekonstrukce a pokládky střešní krytiny. Mějte na paměti, že profesionál ví přesně co dělá a výsledek "kutila" se může prodražit namísto kýžené úspory. Většinou to dopadne tak, že stejně nakonec musíte pozvat odborníka a případná překládka střechy Vám v žádném případě neušetří Vaše finance. Na to, jak to může dopadnout, když se pustíte do pokládky střechy sami, se můžete podívat zde.
Nabízíme Vám kvalitní a profesionální služby v těchto oborech. Zajistíme Vám střešní krytinu včetně klempířských prací dle Vašich požadavků případně navrhneme řešení pro stávající krov, tak aby bylo dosaženo co nejlepšího efektu. Máme dlouholeté zkušenosti při pokládání střech a řadu spokojených zákazníků - viz. ukázky v referenčních stavbách.
Naši pracovníci k Vám ochotně přijedou, zaměří a ZDARMA udělají cenovou kalkulaci možného řešení.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode