Dřevostavby rodinných domů

Lidé se stále rádi vrací k osvědčeným metodám a zvykům, ať už se to týká stavebnictví nebo třeba i módního průmyslu. Znovuobjevené přednosti dřevostaveb dělají z tohoto odvětví stavebnictví jednu z nejprogresivněji se rozvíjejících složek. Dřevo dýchá, udržuje příjemné mikroklima, voní a hlavně je to ekologicky a ekonomicky šetrná stavba s maximální schopností ušetřit energie na vytápění.

Podíl dřevostaveb rodinných domů se v naší zemi rok od roku zvyšuje. Staví-li dva investoři vedle sebe typově stejné rodinné domy, ten který staví tzv. suchu cestou - tedy dřevostavbu na základové desce, bude při stejném pracovním nasazení jako investor se zděným domem, minimálně o 1 třetinu při realizaci hrubé stavby rychlejší. Samozřejmě záleží na tom, jak jsou šikovní pracovníci realizující obě stavby. Nicméně více "pro" hovoří ve prospěch dřevostaveb. V kombinaci s dobře nakresleným projektem, vhodně použitými technologiemi a správnou volbou izalací se Váš dům může proměnit na tzv. nízkoenergetický či dokonce pasivní dům. Náklady na vytápění pak mohou za rok klesnout pod deset tisíc.

Dle Vašeho projektu Vám postavíme konstrukci dřevostavby, včetně krovů, příček, opláštění z OSB desek až po položení střešní krytiny a klempířských prací. Pokud nemáte vlastní projekt, můžeme Vám doporučit kvalitního projektanta. Budete velmi mile překvapeni, jak rychle Vám poroste hrubá stavba Vašeho domu před očima.

Podívejte se na ukázku některých našich realizací dřevostaveb.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode